خانه / اخبار کوتاه / حضور بخش خصوصی در تصمیم‌گیری‌ها پررنگ‌تر می‌شود

حضور بخش خصوصی در تصمیم‌گیری‌ها پررنگ‌تر می‌شود

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با تاکید بر اینکه می‌خواهیم حضور بخش خصوصی در تصمیم‌گیری و اجرا پررنگ‌تر شود، گفت: در چند وقت اخیر وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت تفاهم‌هایی با خانه صنعت معدن انجام داده و بخشی از اختیارات را واگذار کرده است.

به گزارش پایگاه خبری انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران ، «یدالله صادقی» روز سه شنبه در مراسم معرفی و تقدیر از صادرکنندگان نمونه استان تهران گفت: در جلسات مختلف تاکید کرده‌ایم که اتاق بازرگانی و تشکل‌ها، آئین‌نامه‌ها و بخشنامه‌ها را تنظیم کنند و ارائه دهند.

وی ادامه داد: ما معتقدیم اگر آئین‌نامه‌ها از دل بخش خصوصی با رعایت محدودیت‌ها بیرون آید، به طور قطع فضای کسب‌وکار از شرایط فعلی بهتر خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران تصریح کرد: در جلسات مختلف تاکید کرده‌ایم که اتاق بازرگانی و تشکل‌ها آئین‌نامه‌ها و بخشنامه‌ها را تنظیم کنند و ارائه دهند.

صادقی با بیان اینکه باید زیرساخت‌ها را در کشور تکمیل کنیم، افزود: بخشی از تکمیل زیرساخت‌ها به مسائل بودجه‌ای مرتبط است، اما روش‌هایی وجود دارد که از توان بخش خصوصی در این زمینه استفاده کنیم زیر ساخت‌ها را نیز در اختیار آن‌ها قرار دهیم.

منبع : ایرنا

IccairTelegram

همچنین

صادرات ایران به عراق در جریان است

عضو هیأت رئیسه اتاق مشترک ایران و عراق گفت:‌ صادرات ایران به عراق ادامه دارد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *