خانه / اخبار / وزیر راه: دو شرکت مشترک بین ایران و سوریه ایجاد می‌شود

وزیر راه: دو شرکت مشترک بین ایران و سوریه ایجاد می‌شود

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه دو شرکت مشترک بین ایران و سوریه ایجاد می‌شود که نقش کافرمایی دارند، گفت: پروژه‌ها و اقدامات توسط این شرکت‌های مشترک به شرکت‌های ایرانی دارای صلاحیت و باسابقه واگذار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران ، «محمد اسلامی» روز گذشته در همایش تجاری ایران و سوریه که در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد، بیان کرد: در یک سال گذشته در کمیسیون مشترک ایران و سوریه گام‌های بزرگی برداشته شد و روند کار بهتر از گذشته بود.

وی با اشاره به پیروزی‌های سوریه گفت: امروز شرایط برای حضور موثر شرکت‌های ایرانی در سوریه بهتر از هر زمانی مهیاست.

اسلامی ادامه داد: امروز پروژه‌های مسکونی سوریه شامل ساخت واحدهای مسکونی و همچنین توسعه زیربناهای حیاتی کشور برای این دولت اولویت دارد.

وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه دو شرکت مشترک بین ایران و سوریه تشکیل می‌شود، افزود: از آنجا که این شرکت، پروژه‌ها را به شرکت‌های ایرانی واگذار می‌کند، وزارت راه و شهرسازی ایران ضمانت این شرکت‌ها را کرده و این گونه ورود شرکت‌های ایرانی به سوریه هموار می شود.

وی همچنین با بیان اینکه حمل‌ونقل و موضوعات بانکی و گمرکی به مراحل خوبی رسیده، خطاب به فعالان سوری گفت: با گسترش فعالیت‌ها یک روال متفاوت از آنچه با دیگر کشورها تجربه کردید، تجربه خواهید کرد.

منبع : ایرنا

IccairTelegram

همچنین

مجوزهای لازم برای اجرای قانون تسویه بدهکاران بانکی فراهم می‌شود

ییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از اعطای مجوزهای لازم برای اجرای قانون تسهیل تسویه ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *