خانه / اخبار / تلاش بازرگانان ترک برای گسترش روابط تجاری با ایران

تلاش بازرگانان ترک برای گسترش روابط تجاری با ایران

تجار ترک شرکت کننده در نشست شورای کار ایران در تهران گفتند قصد دارند حجم تجارت بین دو کشور را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

به گزارش پایگاه خبری انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران به نقل از روزنامه ینی شفق، تجار ترک شرکت کننده در نشست شورای کار ایران در تهران گفتند قصد دارند حجم تجارت بین دو کشور را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

نیل اولپاک، رئیس میز روابط اقتصادی خارجی ترکیه گفت، هدف ما رساندن حجم مبادلات تجاری ایران و ترکیه از ۹٫۵ میلیارد دلار فعلی به رقم ۳۰ میلیارد دلار است که توسط روسای جمهور دو کشور هدف گذاری شده است.

شانزدهمین نشست شورای کار ایران با حضور بازرگانانی از کشورهای ترکیه، عراق، عمان، قطر، روسیه، سوریه، هند، افغانستان، آذربایجان و ازبکستان برگزار شد.

اومیت کیلر، رئیس شورای کار ایران و ترکیه گفت، اعضا روی تقویت روابط تجاری با ایران متمرکز شده اند و نشست تجاری بعدی پس از آنکارا در تهران برگزار خواهد شد.

مهمت آکگون، رئیس شعبه دنیزلی اتحادیه صنعتگران و بازرگانان مستقل ترکیه نیز گفت ما به تهران آمده ایم تا در مورد شرایط تجاری با ایران تحقیق و بررسی کنیم. وی خاطر نشان کرد که پتاسیل بسیار بالایی برای تجارت با ایران وجود دارد.

منبع : تسیم

IccairTelegram

همچنین

نشست ۴ ساعته اولین همایش آموزش ، تبلیغات و توانمندسازی با حضور شرکت های عضو انجمن برگزار شد

 اولین همایش آموزش ، تبلیغات و توانمندسازی که با حضور شرکت های عضو انجمن برگزار ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *