خانه / اخبار / هم افزایی بیشتر شرکت ها برای رشد صادرات خدمات فنی و مهندسی

هم افزایی بیشتر شرکت ها برای رشد صادرات خدمات فنی و مهندسی

عضو هیات مدیره انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران معتقد است که هم افزایی بیشتر بین شرکت های عضو این انجمن که بیش از ۲۶۰ شرکت می باشند ، موجب خواهد شد تا سایر ذی نفعان در این بخش مسیر خود را اصلاح کنند.

به گزارش پایگاه خبری انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران ، فرشاد کاوه پیشه که رییس کمیته آموزش و تبلیغات و توانمند سازی این انجمن می باشد در ادامه این همایش گفت : استفاده از رسانه های جمعی به ترویج و توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی کمک جدی خواهد کرد .

وی فراگیری آموزش های لازم را برای توسعه کمی و کیفی در این بخش لازم دانست و افزود: رشد کیفیت خدمات زمینه ساز اقبال کشور ها ی هدف از خدمات و تخصص شرکت های ایرانی خواهد بود وانتقال تجربه شرکت های موفق در این زمنیه نیز موثر است .

کاوه پیشه خواستار عمومی سازی فرهنگ جامعه به کمک و یاری شرکت های صادر کنندگان خدمات فنی و مهندسی شد و گفت:باید جامعه ، متخصصین ، نهادهای دولتی و حاکمیتی ، نهادها و سازمانهای مرتبط برای کمک و یاری در این زمنیه همکاری و هماهنگی داشته باشند .

این عضو هیات مدیره انجمن تصریح کرد که آموزش ، تبلیغات و اطلاع رسانی از فعالیت شرکت های عضو برای مسئولان ، تصمیم سازان و تصمیم گیران در داخل کشور برای ما امری اجتناب ناپذیر است .

کاوه پیشه تدبیر برای افزایش نقدینگی شرکت های عضو انجمن را جدی دانست و گفت: عمده شرکت های ایران در خارج از کشور تاسیساتی ، زیربنایی و خدماتی است و باید در خدمات ساخت بیمارستان ، مترو نیز ورود کنند تا با افزایش نقدینگی بتوانند پروژ های بیشتری را در کشور های هدف اجرا کنند.

وی شناخت نسبت به قواعد فعالیت های بین المللی در عقد قرارداد ها ، دانستن قوانین و ارتباطات کشور های هدف را از اصلی ترین مولفه های حضور برای اجرای پروژه های فنی و مهندسی برشمرد و گفت : حضور شرکت ها و نیروهای متخصص و تحصیلکرده ماهر و نیمه ماهر در کشورهای هدف موجب خواهد شد تا ارتباطات انسانی ، فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی افزایش یابد .

کاوه پیشه در ادامه خواستار بازنگری شرکت ها نسبت به رفتارهای کاری ، تخصصی، اجرایی و بروز رسانی کردن مجموعه های خود شوند.

IccairTelegram

همچنین

نشست ۴ ساعته اولین همایش آموزش ، تبلیغات و توانمندسازی با حضور شرکت های عضو انجمن برگزار شد

 اولین همایش آموزش ، تبلیغات و توانمندسازی که با حضور شرکت های عضو انجمن برگزار ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *