خانه / اخبار / آگاهی و شناخت کافی از کشورهای هدف لازمه اجرای پروژه ها است

آگاهی و شناخت کافی از کشورهای هدف لازمه اجرای پروژه ها است

عضو هیات مدیره انجمن صادر کنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران تاکید کرد که آگاهی و شناخت کافی از کشور های هدف برای اجرای پروژه های فنی و مهندسی به خصوص در صادرات تجهیزات و ارز آوری امری لازم است .

به گزارش پایگاه خبری انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران ، علی موسوی رحیمی که صادرکننده نمونه طی ۴ سال گذشته است در ادامه این همایش گفت : در اوج تحریم های ظالمانه و ویروس کرونا با رعایت همه شرایط موجود توانسته در کشور همسایه حوزه آسیای میانه ، تعداد قابل توجهی پروژه در دست اجرا داشته باشیم .

وی انتحاب درست کشورهای هدف ، ریسک پذیری در مناقصات ، فکر کردن به درآمد پایدار ، استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی و بین المللی ، بهینه سازی کادر تخصصی و فعال در شرکت را از نکات مهم برای حضور در بازارهای جهانی و منطقه برشمرد.

موسوی رحیمی همچنین خاطر نشان کرد که چابک سازی سیستم و ساختاری کارآمد ، قدرت نقدینگی ، فعال بودن در شبکه های اجتماعی و نهاد های بین المللی و تخصصی ، مطالعه برای حضور در بازار های جدید متناسب با پروژه ها ، اعتماد به کارشناسان و مدیران خلاق و شناخت کافی از کشور هدف را لازمه کار در بازار های بین المللی و اجرای پروژه های فنی و مهندسی دانست .

این صادر کننده نمونه اشاره کرد که آشنایی با قوانین بین المللی ، تسلط به زبانها خارجی و کشورهای هدف ، آگاهی کامل از مهندسی قیمت ها، اعتماد سازی برای نیروهای جوان و خلاق از عوامل مهم در اجرای پروژه و اعتماد کشور ها برای در اختیار قرار دادن پروژه در کشورها برشمرد.

عضو هیات مدیر ه انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران اظهار امید واری کرد که با راه اندازی مرکز مشاوره برای امور جاری شرکت ها برای حضوری پررنگ در اجرای پروژه در خارج از کشور گامهای جدی در این زمینه برداشته شود.

IccairTelegram

همچنین

نشست ۴ ساعته اولین همایش آموزش ، تبلیغات و توانمندسازی با حضور شرکت های عضو انجمن برگزار شد

 اولین همایش آموزش ، تبلیغات و توانمندسازی که با حضور شرکت های عضو انجمن برگزار ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *