خانه / اخبار کوتاه / فرصت برای حضور شرکت‌های ایرانی در سوریه مناسب است

فرصت برای حضور شرکت‌های ایرانی در سوریه مناسب است

رییس ستاد عملیاتی پشتیبانی از جبهه مقاومت گفت: ایران از اولویت‌های دولت سوریه برای بازسازی این کشور می‌باشد و فرصت برای حضور شرکت‌های ایرانی در این عرصه مناسب است.

به گزارش پایگاه خبری انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران ، سردار ابوالفضل احمدوند روز سه شنبه در آیین تجلیل از صادرکنندگان برگزیده قم در سالن امام علی(ع) اتاق بازرگانی قم، با بیان اینکه ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت اقدام های موثری برای تسهیل تجارت میان ایران و سوریه انجام داده است، گفت: توافق نامه تجارت آزاد میان ایران و سوریه به امضا رسیده است که در این راستا اتاق مشترک میان ایران و سوریه و سازمان توسعه روابط تجاری ایران و سوریه ایجاد شده است.

احمدوند، با اشاره به ایجاد میز بازرگانی سوریه در قم گفت: ساختمانی در دمشق برای تسهیل روابط بازرگانی ایران و سوریه ایجاد شده است که در این ساختمان، اتاقی برای روابط اقتصادی قم با سوریه در نظر گرفته شده است.

وی گفت: تعرفه صادراتی میان ایران و سوریه بین صفر تا چهار درصد است که این امتیاز و فرصتی مناسب برای بازرگانان، تولیدکنندگان و مجموعه های اقتصادی کشور و استان قم برای رونق تولید است.

منبع : ایرنا

IccairTelegram

همچنین

صادرات ایران به عراق در جریان است

عضو هیأت رئیسه اتاق مشترک ایران و عراق گفت:‌ صادرات ایران به عراق ادامه دارد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *