خانه / اخبار / راه‌اندازی سامانه مدیریت اعضای نظام مهندسی تا پایان سال

راه‌اندازی سامانه مدیریت اعضای نظام مهندسی تا پایان سال

سرپرست دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه از راه‌‌اندازی آزمایشی سامانه جامع مدیریت اعضای نظام مهندسی ساختمان تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران ، حامد مانی‌فر اظهار کرد: سامانه جامع مدیریت اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور به منظور جمع‌آوری اطلاعات مهندسان سراسر کشور و سازمان‌های نظام‌ مهندسی با هدف شناخت تمامی ظرفیت‌های انسانی در بدنه مهندسی اعضا راه‌اندازی می‌شود.

وی ادامه داد: ایجاد سایر سامانه‌های کنترلی از جمله سامانه یکپارچه صدور پروانه اشتغال به کار مهندسی برای اشخاص حقیقی و حقوقی از دیگر اهدافی است که در این سامانه دنبال می‌شود.

وی تاکید کرد: مطابق برنامه زمانبندی تلاش می‌شود تا پایان امسال سامانه جامع مدیریت اعضای نظام مهندسی ساختمان برای کل استان‌ها ایجاد شود.

بر اساس گزارش‌های شورای مرکزی تاکنون ۲۸ استان کشور اطلاعات اعضای خود را مطابق فرمت درخواستی شورای مرکزی ارائه کرده‌اند و این اطلاعات در بانک اطلاعاتی این سامانه ثبت شده است. سه استان نیز به صورت آزمایشی به شکل آنلاین، هم‌اکنون به این سامانه متصل هستند و تبادل اطلاعات می‌کنند.

منبع : تسنیم

IccairTelegram

همچنین

نشست ۴ ساعته اولین همایش آموزش ، تبلیغات و توانمندسازی با حضور شرکت های عضو انجمن برگزار شد

 اولین همایش آموزش ، تبلیغات و توانمندسازی که با حضور شرکت های عضو انجمن برگزار ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *