خانه / اخبار / کمک دولت به تولیدکنندگان برق برای بازپرداخت بدهی

کمک دولت به تولیدکنندگان برق برای بازپرداخت بدهی

مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی با تأکید بر اینکه طبق هماهنگی‌های صورت‌گرفته، دولت می‌تواند تعهدات خود را از محل صادرات برق انجام دهد، گفت: دولت به تولیدکنندگانی که اقساط آنها به بانکها سررسید شده است را کمک می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران ، محسن طرزطلب در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق و در نشست تخصصی وزیر نیرو با فعالان صنعت برق، گفت: دولت مشکلی برای تأمین منابع مالی ندارد، اما طبق هماهنگی‌های صورت گرفته، دولت می‌تواند تعهدات خود را از محل صادرات برق انجام دهد.

طرزطلب خاطرنشان کرد: تولیدکنندگان در بازپرداخت بدهی خود به بانکها مشکلاتی دارند، بنابراین دولت به تولیدکنندگانی که اقساط آنها سررسید شده است کمک می‌کند.

وی با بیان اینکه با نیروگاه‌هایی که اقساط آنها به بانکها سررسید شده و تولیدکنندگانی که در این خصوص به مشکل خورده‌اند، جلساتی برگزار خواهیم کرد، گفت: تعرفه‌ها در حوزه تولید نیروی برق حرارتی اصلاح شده است و ما متعهد هستیم منابع را پرداخت کنیم و این اقدام را انجام داده‌ایم.

مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی گفت: تلاش ما این است که مشکلات بخش تولید برق مرتفع شود، چرا که معتقد هستیم قیمت‌ها باید اصلاح شود.

منبع : فارس

IccairTelegram

همچنین

جهانگیری: همسایگان بزرگترین سرمایه صادراتی ایران هستند

معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه کشورهای همسایه مهم‌ترین هدف و بزرگترین سرمایه‌های صادراتی ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *