خانه / اخبار / نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق افتتاح شد

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق افتتاح شد

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران دقایقی پیش با حضور «رضا اردکانیان» وزیر نیرو در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد؛ رشد چهار برابری حضور شرکت‌های دانش‌بنیان از شاخصه‌های این نمایشگاه است.

به گزارش پایگاه خبری انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران ، در نمایشگاه نوزدهم صنعت برق، ۴۱ شرکت دانش‌بنیان تولیدی و نوپا به ارائه آخرین دستاوردهای خود در حوزه صنعت برق پرداخته‌اند.

۵۰۰ شرکت فعال در زمینه‌های مرتبط با صنعت برق در این نمایشگاه حضور دارند که ۳۶ شرکت آن از ۱۳ کشور آلمان، ایتالیا، چین، روسیه، فرانسه، ژاپن، انگلستان، اسپانیا، سوئیس، بلژیک، ترکیه، فنلاند و لبنان حضور دارند.

«صدیقه ببران» مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو با اشاره به برگزاری نشست «راهبردهای حمایت از تولید داخل و توسعه صنعت برق» پس از برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه نوزدهم، گفت: این نشست با حضور وزیر نیرو، مدیران ارشد صنعت برق و فعالان بخش خصوصی برگزار خواهد شد.

براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در نمایشگاه نوزدهم کارگاه‌های آموزشی «هوشمندسازی شبکه برق کشور(اهداف و برنامه‌ها)»، «استانداردهای جهانی تولید برق حرارتی و استفاده از آن در نسل جدید نیروگاه‌های کشور» و «طرح‌های نوآورانه دانش تحریم» برگزار خواهد شد.

در این رویداد بین‌المللی همچنین کالاهای از قبیل روشنایی، گروه سیم و کابل، تابلوسازان، تجهیزات برقی، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق، خطوط انتقال، کارفرما، مشاوران و پیمانکاران ارائه خواهد شد.

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ایران نهم تا دوازدهم آبان‌ از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران پذیرای بازدیدکنندگان است.

منبع :ایرنا

IccairTelegram

همچنین

نشست ۴ ساعته اولین همایش آموزش ، تبلیغات و توانمندسازی با حضور شرکت های عضو انجمن برگزار شد

 اولین همایش آموزش ، تبلیغات و توانمندسازی که با حضور شرکت های عضو انجمن برگزار ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *