خانه / اخبار / دبیر کل انجمن : برای آینده با برنامه حرکت خواهیم کرد.

دبیر کل انجمن : برای آینده با برنامه حرکت خواهیم کرد.

بهمن صالحی دبیر کل انجمن صادر کنندگان خدمات فنی ومهندسی ایران گفت : در دوره جدید هیات مدیره برای نخستین بار در طول دو دهه فعالیت این انجمن، با برنامه و رویکرد جدید تلاش های جدی تری برای این بخش از اقتصاد کشور خواهیم داشت .

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری انجمن صادر کنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران وی که در نشست پایانی دوره هیات مدیره سخن می گفت افزود : برای حضور حداکثری و همدلی و همگرایی برای انتخاب یکپارچه هیات مدیره ، به معنای علاقه مندی در توسعه این صنعت باید تلاش هایمان را جدی تر دنبال کنیم .

صالحی توسعه خدمات فنی و مهندسی را به عنوان یکی از ۱۰ پیشرانه توسعه اقتصادی کشور برشمرد و گفت : برای نخستین بار طی دو دهه برای انجمن برنامه و بودجه تنظیم شده است که با توجه به فرصت های موجود می توان سهم خود را از بازار های هدف تامین کرد.

به گفته وی، بنا شد با رویکرد جدید اقتصادی دولت و تلاش جدی تر و نشست با مسئولان ، دست اندرکاران و تصمیم سازان نظام و توجیه آنان ، نقش جدی تری در بازارهای هدف داشته باشیم.

دبیر کل انجمن تصریح کرد که با تکمیل ظرفیت خدمات فنی و مهندسی و لزوم توجه به بازارهای خارجی به خصوص کشورهای همسایه ، با هدایت و حمایت دولت مسیر هموار شود.

صالحی تاکید کرد : تقویت صدورخدمات فنی و مهندسی ، درگاه توسعه اشتغال و توسعه کالاهای تولید ایران با ارزش افزوده بالا را فراهم خواهد کرد.

 

IccairTelegram

همچنین

مجوزهای لازم برای اجرای قانون تسویه بدهکاران بانکی فراهم می‌شود

ییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از اعطای مجوزهای لازم برای اجرای قانون تسهیل تسویه ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *