خانه / اخبار / کنفرانس بین المللی توسعه خدمات فنی مهندس ایران برگزار شد

کنفرانس بین المللی توسعه خدمات فنی مهندس ایران برگزار شد

کنفرانس که در تاریخ چهارشنبه ۲۷ شهریور ماه ۱۳۹۸ مصادف با ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۹ در محل سالن کنفرانس مروارید سازمان توسعه تجارت ایران با محوریت پروژه های ملی و بین المللی در حیطه خدمات فنی مهندسی برگزار گردید .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن صادرکنندگان ، جناب آقای دکتر فرهاد نوری مدیر کل دفتر خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران به اولویت صادرات خدمات فنی مهندسی تاکید و از تلاشهای سازمان توسعه تجارت در حمایت از صادرکنندگان خدمات فنی مهندسی و حضور پیمانکاران ایرانی در پروژه های بین المللی خبر داد .

در این کنفرانس متولیان امور بانکی اعم از نماینده بانک مرکزی ، نماینده بانک توسعه صادرات ایرانو ، نماینده صندوق ضمانت صادرات ، نماینده صندوق توسعه ملی به ارائه دستاوردهای نهادهای خود در حمایت و پشتیبانی از صادرات خدمات فنی مهندسی پرداخته و سپس اعضای محترم کمیته ماده ۱۹ توسعه صادرات خدمات فنی مهندسی متشکل از دکتر اسکندری مدیر کل دفتر توسعه صادرات خدمات و محصولات دانش بنیان سازمان توسعه تجارت ایران و رئیس کمیته ، نماینده وزارت نیرو ، نماینده وزارت راه و شهرسازی ، نماینده وزارت نفت ، نماینده انجمن صادر کنندگان خدمات فنی و مهندسی به بیان سیاست ها و خدمات کمیته ماده ۱۹ در حمایت از صادرات خدمات فنی مهندسی ایران پرداختند.

در قسمت دوم کنفرانس رایزن اقتصادی سفارت عراق در ایران جناب آقای عقیل الموسوی بهمراه رایزن سابق تجاری ایران در عراق و کنسول سفارت سوریه در ایران جناب آقای سید احمد و رایزن اقتصادی سفارت سوریه جناب آقای خمیس در مورد نحوه و امتیازات حضور شرکتهای ایرانی در این دو کشور صحبت کرده و به پرسشهای مخاطبین پاسخ دادند .

سپس دبیر کل اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق ، روسای کمیسیونهای تجارت و خدمات فنی و مهندسی اتاق به بیان نقطه نظرات و سیاست های حمایتی اتاق مشترک در حیطه صادرات خدمات فنی و مهندسی ایران به کشورهای عراق و سوریه پرداختند .

در ادامه رایزن اقتصادی سفارت افغانستان جناب آقای سادات به همراه رایزن سابق بازرگانی ایران در افغانستان در مورد آخرین وضعیت صادرات خدمات فنی مهندسی ایران به کشور افغانستان به ارائه گزارش و پاسخ به سوالات مخاطبین در این حوزه پرداختند .

گفتنی است این موسسه در نظر دارد در راستای حمایت از صادرکنندگان کالا و خدمات ، کنفرانس توسعه تجارت ایران در اوراسیا را در آذرماه سال جاری در سالن کنفرانس مروارید سازمان توسعه تجارت ایران برگزار نماید .

IccairTelegram

همچنین

نشست ۴ ساعته اولین همایش آموزش ، تبلیغات و توانمندسازی با حضور شرکت های عضو انجمن برگزار شد

 اولین همایش آموزش ، تبلیغات و توانمندسازی که با حضور شرکت های عضو انجمن برگزار ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *