خانه / اخبار / بخش خصوصی از فرصت اشتغال در صنعت برق افغانستان استفاده کند

بخش خصوصی از فرصت اشتغال در صنعت برق افغانستان استفاده کند

نایب رئیس سندیکای صنعت برق ایران گفت: امکان حضور بخش خصوصی ایران در پروژه‌های برقی افغانستان، فضای مثبت کسب و کار و اشتغال برای فعالان این صنعت ایجاد کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن صادرکنندگان از ایرنا ، «پیام باقری» که معاون برق و انرژی وزیر نیرو را در سفر به افغانستان همراهی می‌کند، روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار اعزامی ایرنا، افزود: فعالان صنعت برق ایران می‌توانند از این فرصت فراهم شده برای حضور در پروژه‌های کشور افغانستان گامی در جهت آبادی و راحتی مردم این کشور بردارند.

وی ادامه داد: سندیکای صنعت برق به عنوان نماینده بخش خصوصی ایران و بازوی عملیاتی و اجرایی در سفر مقام‌های وزارت نیرو به افغانستان حضور دارد و این حضور کمک موثری در انجام مذاکرات و اجرایی شدن اهداف مذاکره‌ها است.

باقری خاطرنشان ساخت: این حضور به طور قطع فضای مناسبی برای کسب و کارهای صنعت برق و به خصوص اعضای سندیکای صنعت برق است که فرصت‌های کاری زیادی برای کل فعالان صنعت به همراه خواهد داشت.

نایب رئیس سندیکای صنعت برق ایران ادامه داد: در این دو روز با مقام‌های وزارت برق و انرژی و شرکت برشنای افغانستان مذاکرات سازنده‌ای صورت گرفت که هم در افزایش ارتباط بین دو کشور موثر است و هم فرصت گرانبهایی است تا اعضای سندیکای صنعت با توجه به نیازهای افغانستان با حضور موثر در این پروژه‌ها نقش مثبتی در توسعه افغانستان داشته باشند.

وی به نگاه مثبت وزیر نیرو برای حضور بخش خصوصی و نیز نگاه مثبت مقام‌های افغان اشاره کرد و گفت: این نگاه‌های مثبت و تعامل سازنده آثار مثبتی هم برای بخش خصوصی و هم اجرایی شدن اهداف کشورمان در پروژه‌های‌های برون مرزی است.

 

IccairTelegram

همچنین

نشست ۴ ساعته اولین همایش آموزش ، تبلیغات و توانمندسازی با حضور شرکت های عضو انجمن برگزار شد

 اولین همایش آموزش ، تبلیغات و توانمندسازی که با حضور شرکت های عضو انجمن برگزار ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *